Хотел AQUAMARINE 4* – Сончев Брег

Хотел AQUAMARINE 4* – Сончев Брег

Хотелот AQUAMARINE 4* се наоѓа на јужниот дел на Сончев Брегот. Хотелот е комбинација на гостопримство и прекрасна атмосфера и се наоѓа во близина на сите туристички возбудувања, кои Сончев Брег им ги нуди на своите гости. Хотелот располага со 104 соби и секоја соба има балкон, ТВ, телефон, мини бар, клима. Плажата и песочните дини се на само 5 минути пешачење од хотелот. Хотелот нуди разновидна забава и професионален и посветен персонал и ќе бидете сигурни дека никогаш нема да ви е здодевно.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

 -20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.03.2024

 -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2024

 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.05.2024

 

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ  17.06.2024 – 01.07.2024
27.08.2024 – 15.09.2024ALL INCLUSIVE
02.07.2024 – 18.07.2024
19.08.2024 – 26.08.2024ALL INCLUSIVE
19.07.2024 – 18.08.2024  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 66 € 73 € 79 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

  • Користење на базен
  • Лежалки и чадори покрај базенот
  • Детско катче
  • Паркинг
  • Анимација

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба – 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год,  3 возрасни + 1 дете до 12.99 години или 4 возрасни

 

Попусти:

Дете до 2.99 години – бесплатно

Дете до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба – БЕСПЛАТНО

Второ дете до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба – 50% од цената за возрасен

Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена

 

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1еврo

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди