Хотел Bohemi 3+* – Сончев брег

Хотел Bohemi 3+* – Сончев брег

На  300 метри од прекрасната песочна плажа и познатиот ДИСКО КЛУБ ЛАЗУР, лоциран е хотелот БОХЕМИ 3+*, во познатиот туристички ресорт Сончев брег. Истиот на своите гости им нуди комплетно опремени хотелски соби, со бања, тоалет, клима уред, ТВ, телефон, балкон , лоби бар, надворешен базен со дел наменет за деца, чадори и лежалки на базен, 24 часа рецепција, менувачница, рент-а кар услуги, перална, сеф (на рецепција), лифт, градина, соби за непушачи, транспорт услуги, третман масажи,WI-FI

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-30% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.03.2024 ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ 01.06 – 30.06.2024
-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.03.2024 ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ 01.07 – 07.09.2024

 

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 01.06.2024 – 15.06.2024 10.09.2024 – 30.09.2024

ALL INCLUSIVE

16.06.2024 – 30.06.2024
29.08.2024 – 09.09.2024ALL INCLUSIVE
01.07.2024 – 28.08.2024  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 38 € 54 € 69 €
Двоспален апартман (цена за 4 лица) 120 € 188 € 249 €

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

  • Користење на базен
  • Лежалки и чадори покрај базенот
  • Детско катче
  • Интернет во целиот хотел
  • Паркинг

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба – 2 возрасни+2 деца  до 13,99 г. или 3 возрасни

Двоспален апартман – 4 возрасни + 1 дете до 13,99г или 5 возрасни

 

Попусти:

Две деца до 13.99 години – БЕСПЛАТНО во двокреветна соба

Дете до 13,99 години до двоспален апартман со четворица возрасни – БЕСПЛАТНО
Трет  возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена

Петти   возрасен на дополнителен кревет во двоспален апартман – 20% попуст на регуларната цена

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

 

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди