Хотел CASA KARINA 4* – Банско

БАНСКО

Хотел CASA KARINA ****

Хотел

CASA KARINA 4*

01.04-30.11.2022
All inc HB BB RO
Двокреветна соба   2+2  (до 11.99год) 38 33 27 24
Студио  2+1  (до 3.99год) 39 34 28 25
Студио  Лукс 2+1  (до 3.99год) 43 38 32 29
Едноспален апартман  2+2  (до 11.99 год/1возрасен) 40 36 29 27
Двоспален апартман  4+2  (до 11.99год/1возрасен) 39 34 28 26
Еднокреветна соба 1+0 57 47 38 34
 
Возрасен на дополнително легло 30 26 22 20
Дете од 3.99-11.99 год на дополнително легло 23 21 18 15
Дете од 3.99-11.99 год на редовно легло 26 22 19 17
Дете до 3.99 год се сместува бесплатно
Во цената е вклучено:

·         Ноќевања

·         користење на базен, фитнес, парна бања, сауна

·         детско катче , интернет , туристичка таксa

ДОПЛАТИ:

Задолжителна доплата:

·         Подземен паркинг – 6.20 евра од ден

·         Користење на бањарка за време на целиот престој –2.60 евра со депозит од 15.40 евра

·         Користење на бебешко креветче – 2.60 евра од ден

ПОПУСТИ:

·

Цените се во евра по лице од ден

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди