ХОТЕЛ ДРИМ 4*

ХОТЕЛ ДРИМ 4*СТРУГА

 

ХОТЕЛ ДРИМ 4* 01.07-01.09.2022
2+1 гратис 3+1 гратис 4+1 гратис 6+1 гратис
Двокреветна соба 119 149 179 249
Цените се дадени по лице ОД ПАКЕТ
Во цената е вклучено:

  • ноќевања на база полупансион
  • користење на спа центар
  • туристичка такса

НАПОМЕНИ:

  • Деца до 5,99 години се сместува бесплатно
  • Деца до 6 о 11,99 години плаќаат 50% од цената за возрасен
  • Сместување на еднокреветна соба +30%

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на СКТМ и Т.А. Феријал Кашиков – Штип

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди