Хотел EFFECT GRAND VICTORIA HOTEL 4* – Сончев Брег

Хотел EFFECT GRAND VICTORIA HOTEL 4* – Сончев Брег

EFFECT GRAND VICTORIA HOTEL 4* се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег, 30м од плажа. Хотелот има уникатна и стилска архитектура, луксузен мебел, висококвалитетна услуга и идеални услови за одмор и рекреација. Хотелот има 3 ресторана (основен ресторан Victoria и 2 ресторана  a la carte – италијански ресторан Bella Italia  и азијатски ресторан Tepenyaki and Sushi Corner, лоби бар 24/7, бар на базенот, snack bar, кафе – слаткарница, базен, фитнес, бесплатен паркинг.  Хотелот располага со 238 соби и апартмани опремени со модерен мебел и голем дел од нив со директен или страничен поглед кон морето. Опремени се со клима уред, сателитска ТВ, минибар – дел од ultra all inclusive (секојдневно дополнување на вода, пиво и безалкохолни пијалоци), сеф, комплет за кафе и чај, фен во бањата и WI-FI.

Цени за термини по типови простории за ULTRA ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 10.06 -21.06

06.09 – 15.09

ULTRA ALL INCLUSIVE

22.06 -02.07

22.08-05.09

ULTRA ALL INCLUSIVE

03.07 -19.07

12.08 – 21.08

ULTRA ALL INCLUSIVE

20.07 -11.08

ULTRA ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба  – поглед парк 86 € 97 € 108 € 117 €
Лице во двокреветна соба – поглед море 92 € 106 € 118 € 128 €
Лице во двокреветна соба – страничен поглед на море 95 € 108 € 123 € 132 €
Лице во Апартман 112 € 128 € 145 € 158 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ULTRA ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

 • Користење на базен
 • Лежалки и чадори на плажа и покрај базенот
 • Lobby Bar: работи 24 часа и се служат безалкохолни и алкохолни пијалоци од локално и од увозно потекло
 • Бар на базенот 10-23 часот: безалкохолни пијалоци, коктели и алкохолни пијалоци од локално и од увозно потекло
 • 2 ресторана  a la carte – италијански ресторан Bella Italia  и азијатски ресторан Tepenyaki and Sushi Corner
 • Snack бар од 10-17 часот: GRAB&GO сендвичи, бургери, донер, помфрит, пица, полнети компири
 • Кафе слаткарница од 09-16 часот: разни слатки и сладолед
 • Мини бар во соба – секојдневно дополнување на вода, пиво и безалкохолни пијалоци
 • WI FI во собите и во целиот хотел
 • Сеф во собата
 • Фитнес
 • Забавен дел, анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – поглед парк  –  2 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 1,99 години
Двокреветна соба (поглед море) – 2 возрасни

Двокреветна соба – страничен поглед море – 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 1,99 години

Апартман – 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години

 

Попусти:

Деца до 11.99 години – 25е на ден

Две деца до 11,99 години во апартман – БЕСПЛАТНО
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена
Возрасен на дополнителен кревет во апартман – 50% попуст на регуларната цена

 

Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди