Хотел FLAMINGO BEACH 3* – Сончев Брег

Хотел FLAMINGO BEACH 3* – Сончев Брег

Хотелот FLAMINGO BEACH (ex AVLIGA BEACH) 3* се наоѓа на прва линија од плажа и има 120 соби и 8 апартмани. Секоја соба е опремена со фрижидер, телефон и сателитска ТВ. Хотелот поседува и фитнес центар, сауна, базен, џакузи.

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2024

Цени за термини по типови простории за ПОЛУПАНСИОН +

ТЕРМИНИ 15.05.2024 – 15.06.2024 11.09.2024 – 30.09.2024

ПОЛУПАНСИОН +

16.06.2024 – 03.07.2024
26.08.2024 – 10.09.2024ПОЛУПАНСИОН +
04.07.2024 – 25.08.2024

ПОЛУПАНСИОН +

Лице во двокреветна соба – поглед парк 33 € 44 € 51 €
Лице во двокреветна соба – страничен поглед море 36 € 46 € 54 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН и вклучуваат :

  • Користење на базен
  • Лежалки и чадори покрај базенот
  • Детско катче
  • WI FI  во лобито и околу базенот

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба – 2 возрасни+1 дете до 11,99 г или 3 возрасни

 

Попусти:

Дете до 11,99 год – бесплатно

Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена

 

Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1еврo

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди