Хотел Инекс Олгица 5*

Хотел Инекс Олгица 5* – ОХРИД

 

Тип на соба  Ноќевање со појадок
Еднокреветна 69
Двокреветна соба 55
Цените се дадени по лице
Во цената е вклучено:

  • ноќевања на база на одбраната услуга
  • користење на надворешен базен, мини аква парк, спортски терени
  • паркинг
  • туристичка такса

НАПОМЕНИ:

  • Деца до 5.99 год се сместува бесплатно
  • Деца до 6 до 11.99 год имаат 50 % попуст
  • Доплата за ручек -15 евра

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на СКТМ и Т.А. Феријал Кашиков – Штип

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди