Хотел Климентица 3* / Хотел Маива 4*

 ХОТЕЛ КЛИМЕНТИЦА И МАИВА

 

Хотел Маива, се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од плажа и 150 метри од Хотел Климетица . Располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, мини бар и тераса со поглед на езеро. Во склоп на хотелот работи и кафе бар со тераса, каде ќе можете да се релаксирате за време на Вашиот престој.

 

Хотел Климетица сместен во туристичката населба Св. Стефан, е идеално место за одмор и релаксација. Хотелот располага со 41 луксузно опремени соби и 4 апатрмани, секоја соба е опремена со: кабелска ТВ, мини бар, директна телефонска линија, 24 часа бесплатна интернет конекција (wireless покриеност), клима уред. Располагаме со пространо лоби опремено со бар, телевизија, и WIFI конекција.Ви нудиме комфор и удобност – прекрасно место за одмор и релаксација.

 

 

 

хотел КЛИМЕНТИЦА

 

хотел МАИВА

Месеци: BB HB BB HB
Мај/Јуни 1.350 1.350 1.350 1.350
Јули/Август 1.650 1.650 1.650 1.650
Септември/Октомври 1.600 1.600 1.600 1.600

 

  • Дете до 5.99 години – гратис
  • Дете од 6-12 години – 50% попуст од редовната цена
  • За еднокреветна соба + 30% од редовната цена

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди