Хотел KOTVA 4* – Сончев Брег

Хотел KOTVA 4*- Сончев Брег

Хотел KOTVA 4* се наоѓа на околу 250 m од плажата и околу 3 km од центарот на Сончев Брег. Има отворен базен, детско игралиште, билјард, тениско игралиште, масажа, фитнес, мини аквапарк, фризер. Секоја соба е климатизирана и има телефон, фен, бесплатна Wi-Fi конекција, Сат-ТВ, минибар, балкон и бања.

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

 -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.03.2024

 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.05.2024

 

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 06.06.2024 – 21.06.2024

ALL INCLUSIVE

22.06.2024 – 05.07.2024
27.08.2024 – 07.09.2024ALL INCLUSIVE
06.07.2024 – 26.08.2024

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 53 € 69 € 93 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

  • Користење на базен
  • Лежалки и чадори покрај базенот
  • бистро Black pearl, бар Kotva, pool bar
  • мини AQUA PARK со два базена
  • Детско катче
  • Интернет во целиот комплекс, во собите и покрај базените

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба – 2 возрасни+2 деца 11,99 г. или 3 возрасни

 

Попусти:

Прво дете до 11.99 години – бесплатно во двокреветна соба

Второ дете до 11.99 години – -50% попуст на редовната цена

Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на редовната цена

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1еврo

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди