Хотел Пини 3* – Саранда

Хотел Пини 3* – Саранда

Хотел Пини 3* – , е лоциран во Саранда на сама плажа на 2 мин. од шеталиштето и центарот на градот . Располага со 24 соби двокреветни и трокревтни , комплетно опремени со сопствено купатило, клима, мини фризжидер, балкон, ТВ и каблоска, WI- FI.

ТЕРМИН 7BB 7HB
17.06 – 24.06.2023 225€ 309€
24.06 – 01.07.2023 235€ 319€
01.07 – 08.07.2023 245€ 329€
08.07 – 15.07.2023 259€ 369€
15.07 – 22.07.2023 269€ 379€
22.07 – 29.07.2023 279€ 389€
29.07 – 05.08.2023 299€ 399€
05.08 – 12.08.2023 309€ 419€
12.08 – 19.08.2023 309€ 419€
19.08 – 26.08.2023 299€ 399€
26.08 – 02.09.2023 279€ 379€
02.09 – 09.09.2023 245€ 329€
09.09 – 16.09.2023 235€ 319€
16.09 – 23.09.2023 225€ 309€

 

 

  • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со појадок или појадок и вечера.
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во собите во 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • Деца од 0 – 5.99 години – БЕСПЛАТНО, деца од 6 – 12 год. – 50% од цената.

Доплата за превоз:

  • 50€ – повратен билет за возрасн
  • 40 € за деца од 2 – 12 години
  • 0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди