Хотел REGNUM SKI Hotel and SPA 5* – Банско Планинско Лето

БАНСКО

REGNUM SKI Hotel and SPA*****   

 

Регнум Хотел & СПА е лоциран во непосредна близина на зоната за скијање, на 400 метри од жичарницата  и на 900 метри од центарот на градот, во самото подножје на планината Пирин  и до реката Глазне.
Опкружен е со прекрасна природа и со свој стил, кој го разликува од типичниот  традиционализам во одморалиштето. Хотелот нуди сместување во луксузни еднокреветни студиа и апартмани целосно опремени  и мебелирани  да ја задоволат секоја потреба и желба на гостите.

 

 

 

REGNUM  Bansko Аparthotel and Spa 5*   

ПЛАТИ 3 НОЌИ + 1 ГРАТИС
15.07.-31.08.2024
BB HB
Junior Suite 2 103 141
Executive Suite 2 + 1 113 151
Executive De Luxe Suite 2 + 2 129 167
Grand  Suite 4 + 2 179 255
Деца до 6.99 г. на дополнително легло бесплатно
Деца од 7- 12.99 год на допол. легло 30 40
Трет возрасен  на дополнително легло 36 55
Во цената е вклучено:

·         ноќевања на база на одбраната услуга

·         користење на Спа центарот : внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, тропски туш, зона за релаксација, фитнес  центар

·         користење на аква аркот (од 16 јуни до 31 август) базен за возрасни, детски базен, фудбалско и кошаркарско игралиште

·         Регнум бања термал со вклучен превоз ( 2 надворешни базени со минерална вода, џакузи со минерална вода, сауна, парна бања)

·         Детско катче и детска анимација

·         интернет

·         паркинг

·         туристичка такса

Доплата за поглед на планина- 8€ на ден

Доплата за Single room 85% од цената

 

ПОНУДАТА НЕ ВАЖИ ЗА ПРЕСТОЈ ЗА ВРЕМЕ НА ВИКЕНДИ (ЧЕТВРТОК ПЕТОК И САБОТА)

Цените се изразени во евра по соба по ноќ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди