ХОТЕЛ СИЛЕКС 4*

ХОТЕЛ СИЛЕКС 4* – ОХРИД

 

ХОТЕЛ СИЛЕКС  4* 01.10-30.06.2022 01.07-01.10.2022
ВВ НВ ВВ НВ
Двокреветна соба (со поглед на езеро)

 

26 31 31 36
Цените се дадени по лице од ден
Во цената е вклучено:

  • ноќевања на база на одбраната услуга
  • туристичка такса

НАПОМЕНИ:

  • Деца до 5.99 год се гратис .До колку користат HB услуга доплаќаат  5 евра од ден
  • Деца до 6 до 11.99 год сместени на плаќаат 50% од цената за возрасен сместен на редовно легло
  • За еднокреветна соба се доплака + 40 %

 

 

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на СКТМ и Т.А. Феријал Кашиков – Штип

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди