Хотел ST. GEORGE PALACE 4* – Банско

Б А Н С К О   

Хотел  ST. GEORGE PALACE ****

ХОТЕЛ

ST.GEORGE PALACE 4 ****

капацитет

 

26.04-21.07

06.09-15.12

22.07-05.09
нед-чет пет-саб нед-чет пет-саб
Студио 2+0 15 17 19 21
Едноспален апартман 2+2 20 22 24 26
Двоспален  апартман 4+2 16 18 20 22
Триспален  апартман 6+1 14 16 23 25
 
Цената вклучува:

·         ноќевање од вечер

·          користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес

·         Интернет

·         Паркинг

·         Туристичка такса

Доплати:

·         Доплата за  појадок: возрасни – 5 еур, деца од 4-11.99 год плаќаат 3 еур

·         Доплата за полупансион: возрасни  13 еур, деца од 4-11.99 год плаќаат 7  еур

 

Цените се изразени во евра по лице  од ден

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал  Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди