IKOS OCEANIA 5* Неа Модања

Ikos Oceania 5* Неа Модања

Положба: во близина на Неа Модања, 60 км од Солун

Сместување: 298 соби, свити и јуниор свити.Собите се опремени со бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ/ДВД, телефон, фен, интернет, фрижидер или мини бар и радио.

Услуга: ултра се вклучено

Содржини: ресторан, лоби бар, таверна, соба за багаж, сеф, мини маркет, детско игралиште, ТВ сала, мини клуб, ноќен клуб…

Плажа: песочна плажа

Спорт и забава: отворени базени, базен за деца, затворен базен, спортски активности, сала за гимнастика, џакузи, масажа, сауна,тениско игралиште..

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди