KASSANDRA PALACE HOTEL AND SPA 4* Криопиги

Kassandra palace hotel and spa 4* Криопиги 

Положба: на 2 км од Криопиги, 7 км од Калитеа Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: ресторан, таверна, барови, коктел бар, снекбар покрај базенот, бар на плажа, продавници, фризер, паркинг

Плажа: песочна плажа Спорт и забава: отворен базен, базен за деца, билијард, видео игри, диско.

Сместување: 300 соби. Собите се опремени со балкон, бања, клима уред, фен, телефон, радио, ТВ, мини бар, бежичен интернет.

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

.

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди