LAGOMANDRA HOTEL AND SPA 4*

Lagomandra hotel and spa 4*

Положба: Комплекс од 2 хотели, 6км од Неас Мармарас, 100 км од Солун, Лагомандра хотелот се наоѓа на 300м од песочна плажа.

Сместување: 160 соби и 50 свити и јуниор свити (во двата хотели). Собите се опремени со бања, балкон или веранда, клима уред, сателитска тв, телефон, фен, минибар и радио.Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: 2 ресторани, таверна, барови, 2 снек бара, 2 бара покрај базенот, тв сала, мини маркети, сеф на рецепција, детско игралиште.

Спорт и забава: отворени базени, два базени за деца, спортски активности, водени спортови..

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди