LESSE HOTEL 4* Ханиоти

Lesse Hotel 4*Ханиоти 

Положба: на крај на Ханиоти, на 100 метри од плажa.

Сместување: двокреветни и фамилијарни, клима, ТВ, фрижидер,телефон, сеф, балкон,фен,чајна кујна.

Содржина: ресторан, бар , 3 базена, кафетерија

Услуга: ноќевање со појадок

Плажа: песочна

Спорт и забава: 3 базена и детски базен, билјард, детско катче.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди