NAIAS 3* Ханиоти

Naias Hotel 3*

Положба: се наоѓа во Ханиоти

Сместување: хотелот располага со 65 соби, опремени со: тоалет, балкон, клима уред, ТВ, телефон, фен, сеф и чајна кујна

Услуга: ноќевање со појадок

Содржини: рецепција, ресторан, snack бар, паркинг

Плажа: на сама плажа, има приватен дел на песочна плажа

Спорт и забава: два надворешни базени, караоке, детско игралиште

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди