PALLINI BEACH 4* Калитеа

PALLINI BEACH 4* Калитеа

Положба: 2км од Калитеа

Сместување: 345 двокреветни соби, 45 свити, 98 бунгалови. Собите се опремени од клима уред, ТВ, фрижидер, телефон, радио, сеф.

Содржини: таверна, барови, барови покрај базенот, конгресна сала, театар, кино на отворено…

Плажа: песочна плажа

Спорт и забава: отворен базен со оддел за деца, ресторани пристаниште за јахти, наутички центар, јавање, сауна, фитнес центар, тенис терен, спа центар.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди