PORTES BEACH 4* Неа Потидеа

Portes Beach 4* Неа Потидеа

Положба: Хотелот се наоѓа на песочна плажа, на 5 км од Неа Модања и 2 км од Неа Потидеа

Сместување: 183 соби. Собите се опремени со бања, фен, сеф, балкон, клима уред, телефон, фрижидер, ТВ, радио

Услуга: полупансион (појадок и вечера) или се вклучено

Содржини: ресторани, продавница, мини маркет, отворен базен, детски базен, поол бар, снацк бар, ТВ сала, менувачница, перална, рент-а-кар, мини клуб за деца, паркинг.

Спорт и забава: отворен базен, детски базен, диско, сауна, фитнес, анимација, билјард.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди