PORTES LITHOS LUXURY RESORT 5*Неа Потидеа

Portes lithos luxury resort 5* 

Положба: на сама плажа, лоцирано во Неа Потидеа, на само 4 км од Неа Мундања, отворен во јули 2019 год.

Сместување: хотелот располага со 130 соби, сите соби имаат балкон, мини бар, сеф, ТВ, телефон, клима, бања.

Услуга: појадок и вечера или се вклучено

Хотелско содржини: рецепција, бесплатен паркинг, има можност за престој на миленичиња, продавница за сувенири, мини маркет, лекар(по барање и доплата), базен, детски базен, лежалки и чадори покрај базен и на плажа со дополнителна наплата, мини клуб, детско игралиште , спа центар.

Спорт и забава: спортски терени (тенис, одбојка на плажа, пинг-понг, аеробик и јога, спортови на вода).

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди