PORTO MATINA 3* Метаморфоси

Porto Matina 3*

Положба: на плажа, 100м. од центарот на Метаморфоси.

Сместување: Сите соби се опремени со TV, клима уред фрижидер и балкони со поглед на море.

Услуга: појадок и вечера

Хотелско содржини: рецепција, сеф,ресторан, бар, градина, ресторан (ala–cart), детско игралиште, пинг – понг, rent a car, бежичен интернет, факс, фотокопир, паркинг.

Спорт и забава: пинг – понг, детско игралиште

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди