POSSIDI PARADISE 4* Посиди

Possidi Paradise 4*Посиди

Локација: на 10 м од плажа во Посиди, на стотина километри од Солун.

Капацитет: 72 соби

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Хотелски содржини: базен, ресторан, таверна, бар, тениски терен, сауна, масажа, диско клуб…

Опременост на собите: бања, клима, телефон, радио, фрижидер, балкон.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди