POTIDEA PALACE 4* Неа Потидеа

Potidea Palace 4*НЕА ПОТИДЕА

Локација: На плажа, оддалечен 1 км од Неа Потидеа и 65 км од Солун

Капацитет: 180 соби (80 стандардни, 60 семејни суитови, 40 семејни мезонети)

Услуга: се вклучено

Хотелски содржини: ресторани, продавница, мини маркет, отворен базен, детски базен, бар на базен, снек бар, диско, сауна, фитнес, анимација, билјард, ТВ сала, менувачница, перална, рент-а-кар, мини клуб за деца, паркинг

Содржина на собите: бања, фен, сеф, балкон, клима уред, телефон, мини-бар, сат. ТВ, радио.

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди