SANI CLUB 5*

Sani Club 5* 

Положба: Хотелот се наоѓа на песочна плажа, на полуостровот Халкидики во Сани регијата.

Сместување: 475 соби и свити и јуниор свити.Собите се опремени со бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ/ДВД, телефон, чајна кујна, фен, интернет, мини бар и радио.

Содржини: 3 ресторани, 5 барови, таверна, соба за багаж, мини маркет, библиотека, детско игралиште, фризер, ТВ сала, мини клуб, ноќен клуб, паркинг…

Спорт и забава: отворени базени, базен за деца, затворен базен, спортски активности, сала за гимнастика, џакузи, масажа, сауна, аеробик, тениско игралиште…

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди