SANI DUNES 5*

Sani Dunes 5* Сани

Локација: Хотелот се наоѓа на самата плажа, оддалечен е 72 км од аеродромот во Солун.

Сместувачки капацитети: Хотелот располага со 146 соби, 50 suites and 56 spacious rooms, 40 Panorama Junior Suites и Junior Suites Grand Balcony (бања, туш, кафемат, клима, бесплетен интернет).

Хотелски содржини: спа центар, парна бања, тајландска масажа, фитнес центар, пинг понг, одбојка, фудбалски игралишта, музички прослави, бесплатен паркинг, базен, приватна плажа, бар.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди