SECRET PARADISE 4* Неа Каликратиа

Secret Paradise 4* Неа Каликратиа

Положба: се наоѓа во Неа Каликратиа, на 100 м до плажа, 500м од центарот.

Сместување: 41 соби. Соби се опремени со бања, балкон, клима,ТВ, телефон, мини бар и радио

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: ресторан, бар, паркинг, бежичен интернет, сала за конференции, СПА центар со внатрешен базен, сауна, џакузи, турска бања,солариум…

Плажа: песочна плажа

Спорт и забава: отворен базен, базен за деца, фитнес…

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди