SIMEON HOTEL 3* Метаморфоси

Simeon hotel 3*Метаморфози

Положба: Метаморфоси

Сместување: Собите се опремени со тоалет, балкон, телефон, интернет приклучок, клима уред, сателитска ТВ, фрижидер.

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: ресторан, лоби бар, ТВ сала, бар покрај базен..

Плажа: 80м од плажа

Спорт и забава: отворен базен, базен за деца.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди