Soleil 2*

Хотел Солеил

Положба:Хотелот Soleil е лоциран на само 300 метри од плажата Ladies Beach и 3км од центарот на градот.
Сместување: Во Хотелот Soleil сите соби располагаат со сопствен балкон, сопствена бања (туш или када, тоалет,фен за коса), клима уред (со доплата во месец Јуни и Септември), ТВ, телефон, бесплатна Wi-Fi конекција.
Услуга: Хотелот е на база HB (ноќевање, појадок и вечера). Хотелот располага со еден ресторан кој располага со затворен и отворен дел. Во овој ресторан гостите може да пробаат разновидни регионални и интернационални јадења. Хотелот исто така располага со еден бар.
Бесплатни услуги:користење на главниот ресторан за време на доручек, Wi-Fi конекција, паркинг, базен на отворено, лежалки и чадори покрај базенот, ТВ салон, градина и детско игралиште за најмалите.
Услуги со доплата: Пијачки во барот, лежалки и чадори на плажа, сеф, телефон, медицински услуги,водени спортови.
Содржини: Хотелот располага со еден ресторан, еден бар, паркинг, 24/7 рецепција, надворешен базен.
Плажа: Хотелот е оддалечен на само 300m метри од плажата Ladies Beach.Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот и по нејзината чиста вода. Во близина на плажата се наоѓаат безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.
Спорт и забава: Водени спортови, одбојка на плажа, дестско игралиште.

ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
16.06-26.06 304 eur
21.06-01.07 325 eur
26.06-06.07 325 eur
01.07-11.07 333 eur
06.07-16.07 348 eur
11.07-21.07 364 eur
16.07-26.07 390 eur
21.07-31.07 399 eur
26.07-05.08 399 eur
31.07-10.08 399 eur
05.08-15.08 399 eur
10.08-20.08 399 eur
15.08-25.08 399 eur
20.08-30.08 399 eur
25.08-04.09 364 eur
30.08-09.09 364 eur
04.09-14.09 364 eur
09.09-19.09 348 eur
14.09-24.09 348 eur
19.09-29.09 304 eur

 

За дете до 5.99 години: 80 eur. За деца од 6 до 11.99 години: -20% попуст.

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди