SOUSOURAS 3* Ханиоти

Sousouras Hotel 3* Ханиоти

Положба: се наоѓа во Ханиоти

Сместување: хотелот располага со 77 соби, опремени со: бања, балкон, клима уред (со доплата), сателитска ТВ, телефон, фен, минибар

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: рецепција, ресторан,бар на плажа, бар на базен, паркинг (со доплата), бесплатен WI-FI

Плажа: на сама плажа

Спорт и забава: надворешен базен со посебен дел за деца, детско игралиште, мини клуб за деца.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди