TRESOR SOUSOURAS 4* Ханиоти

Tresor Sousouras 4* Hanioti 

Положба: Во срцето на Ханиоти,  80 м од морето, во убаво опкружување.

Сместување: Нуди комфорни соби, надворешен базен, добра услуга и вкусна храна. Вкупен број сместувачки единици е 32. Хотелот е реновиран 2008 год. а собите 2018 год. централна клима /јули-август/, мини фрижидер, сателитска ТВ, фен, бежичен интернет, балкон, фен, телефон

Услуга: Појадок и вечера се служат во главниот ресторан и dress code е задолжителен.

Содржини: ресторан, лоби бар,

Спорт и забава: отворен базен,базен за деца

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД
 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди