TROPICAL 4* Ханиоти

Tropical Hotel 4* Ханиоти

Локација: Хотелот се наоѓа на магистралниот пат, на излез од Ханиоти кон Пефкохори, 300m од плажа и околу 120m од центарот на Ханиоти..

Сместување: Хотелот има 50 двокреветни и трокреветни студија за сместување на две или три лица.

Дел од сместувачки капацитети поседуваат мини кујна- нема можност за готвење, бања со туш кабина или када, фен за коса, сателитска TV, балкон, клима уред.

Хотелски содржини: двор, голем базен со одвоен дел за деца, лежалки, чадори за сонце, рецепција, лоби бар, ресторан, лифт, интернет врска на рецепција, можност за паркинг.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди