Вила АПОЛОНИА – Неа Врасна

НЕА  ВРАСНА
Вила АПОЛОНИА

Вилата се наоѓа на 150м од плажата во централнот дел. Пред самата вила се наоѓа градскиот парк. Вилата располага со 13 студија 1/3 и две студија 1/2 кои се на спрат. Студијата се на приземје и спрат и се опремени со кујна, купатило, АС (не е вклучена во цената) и балкони и Wi – Fi . Дуплексот е комбиниран од две 1/3 соби кои се одделени со ходник, од кои едната соба нема тераса, но затоа има клима која е вклучена во цената, а исто така, се користи терасата од другата соба. Дуплексот располага со две кујни и две купатила. Вилата на приземје има сала со билјард маса, пинг-понг, ТВ и две дополнителни санитарни простории наменети за сите гости при реализирање на смените.
5 % попуст за уплата до 01/04/2022

лица ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТ.
04 11 18 25 02 09 16 23 30 06 13 20 27 03
Ноќи 7* 7* 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7* 7* 7*
1/2

 

90

 

120 220 220 240 260 290 290 290 290 260 145 120 90
1/3

 

100

 

130 220 240 260 280 310 310 310 310 280 155 130 100
  1/3+1/3 90

 

120 350 380 410 450 490 490 490 490 410 145 120 90

Термините одбележани со * се однесуваат за пакет аранжмани по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, а без * се однeсуваат за наем на студио за 7 ноќи (превозот не е вклучен).

УСЛОВИ
• За деца од 02-12 години – со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 30 Еур
• За трето лице над 12 години – бесплатно сместување, превоз 40 Еур
• Доплата за клима 5 евра од ден
• При сместување во студијата 1/2 и 1/3 потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%)
• За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 5% попуст на вториот аранжман на редовните цени
• Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време
• Цена само за автобуски повратен билет 40 еур, а за деца од 02-12 години 30 еур
• Задолжително патничко осигурување: 200 денари (групно), 210 денари (индивидуално) за лица над 65 години + 100%
• Туристичка такса 0,50 еур од ден се наплаќа во агенцијата

ТЕРМИНИ НА ПОАЃАЊЕ:
• од Скопје во 05:00 ч. (паркинг спроти хотел ВИП)
• од Куманово во 04:15 ч. (Макпетрол, автопат)
• Од Кочани во 04:15 ч. (паркинг пред Судот)
• Од Штип во 04:45 ч. (нова пошта)
• Од Велес во 05:45 ч. (бензинска пумпа – мотел Македонија)
• Поаѓање од Нова Врасна во 15:00 ч.

Цените се изразени во евра по соба од пакет

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје