Вила ,,EVGENIJA” – Неи Пори

ВИЛА  ЕВГЕНИЈА -НЕИ ПОРИ 

 

Вила Евгенија  се наоѓоa во новиот дел во Неи Пори .Располага со 1/4 студија .Вилата се наоѓа 200 м одалечена од плажа. Студија се опремени со кујна,ТВ, WI-FI климата е со доплата 5 евра на ден.

                                       *попустот не важи за промо цени

термин ноќи  1/4 ПРИЗЕМЈЕ студио
24.05.24 9 140  промо
02.06.24 7 190
09.06.24 7 269
16.06.24 7 339
23.06.24 7 379
30.06.24 7 399
07.07.24 7 429
14.07.24 7 449
21.07.24 7 449
28.07.24 7 469
04.08.24 7 469
11.08.24 7 449
18.08.24 7 439
25.08.24 7 399
01.09.24 7 379
08.09.24 7 329
15.09.24 7 259
22.09.24 7 199

 

ОПИС

1/4 СТУДИО БР 1- Се наоѓа на приземје , има заграден дел од дорот кој го користи како тераса. Студиото е опремено со кујна со голем фрижидер и решо, WC, два дупли кревети, тв и клима.

1/4 СТУДИО БР 2- Се наоѓа на приземје , има заграден дел од дорот кој го користи како тераса. Студиото е опремено со кујна  со голем фрижидер и решо, WC,  два дупли кревети, тв и клима.

1/4 СТУДИО БР 3- Се наоѓа на приземје , има заграден дел од дорот кој го користи како тераса. Студиото е опремено со кујна  со голем фрижидер и решо, WC,  два дупли кревети, тв и клима.

Услови под кои важи аранжманот

Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

 • За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 7% попуст на вториот термин попустите не се комбинираат.
 • Доплата на туристичка такса 5 еур на студио од ноќ (се плаќа во објектот )
 • Користењето на клима-уред, (5 евра на ден)во студио.
 • WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО (за јачина на сигнал не гарантираме)

 

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

 • За возрасни 2.780 мкд. (45евра)
 • За деца до 12 години 2,170 мкд. (35 евра)
 • Деца до 2 години бесплатно, без седиште

 

ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ:

 • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е ЗАДОЛЖИТЕЛНО најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман .
 • Доколку гостите не го почитуваат куќниот ред истите може да бидат избркани од страна на сопственикот на вилата и за тоа не добиваат обештетување од агенцијата.
 • Сликите кои се објавени на нашата веб-страница  се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница (е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени
 • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
 • Цените објавени во табелите се конечни, без скриени трошоци.
 • т.а. „Феријал Кашиков” не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда.
 • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди