Вила ,,ГЕОРГИЈА” – Неи Пори

ВИЛА ГЕОРГИЈА – НЕИ ПОРИ

ВИЛА ГЕОРГИЈА на сама плажа, располага со 1/4 студио(еден дупли 2 поед.кревети-Грчки стандард), апартман 1/3 + 2(дупли кревет-грчки стандард) и апартман дуплекс 1/3+1/3 за две фамилии (по два дупли кревети грчки стандард), сите со поглед према море, опремена кујна,ТВ, WI – FI, купатило, комфорни тераси и клима уред – (доплата по 5 € на ден по соба).

 

НЕИ ПОРИ Георгија
Стд Апп Дуплекс
    ТЕРМИНИ Ноќ 1/4 1/2+3 1/3+1/3
01.06-08.06 7 160 180 220
08.06-15.06 7 210 230 290
15.06-22.06 7 290 320 390
22.06-29.06 7 380 410 480
29.06-06.07 7 420 480 540
06.07-13.07 7 460 520 600
13.07-20.07 7 480 530 620
20.07-27.07 7 490 540 640
27.07-03.08 7 490 540 640
03.08-10.08 7 490 540 640
10.08-17.08 7 490 540 640
17.08-24.08 7 480 520 620
24.08-31.08 7 460 500 600
31.08-07.09 7 390 420 520
07.09-14.09 7 290 320 390
14.09-21.09 7 230 250 320

Туристичка такса 1,5 еур по студио, 3 еур за дуплекс апп. на ден(плаќање во агенција).
Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 7 ноќевања.

 

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза до 65 год. – 200 ден, од 65 – 70 год. – 400 ден.
За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.
Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.
Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62 ден.).

 

                 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди