ВИЛА ГЕОРГИЈА 

ВИЛА ГЕОРГИЈА – НЕИ ПОРИ
ЛЕТО 2023

ВИЛА ГЕОРГИЈА на сама плажа, располага со 1/4 студио(еден дупли 2 поед.кревети-Грчки стандард), апартман 1/3 + 2(дупли кревет-грчки стандард) и апартман дуплекс 1/3+1/3 за две фамилии (по два дупли кревети грчки стандард), сите со поглед према море, опремена кујна,ТВ, WI – FI, купатило, комфорни тераси и клима уред – (доплата по 5 € на ден по соба).
Координати: 39.979100, 22.648113

НЕИ ПОРИ Георгија
Стд Апп Дуплекс
    ТЕРМИНИ Ноќ 1/4 1/2+3 1/3+1/3
02.06-09.06 7 140 160 190
09.06-16.06 7 170 180 240
16.06-23.06 7 240 280 340
23.06-30.06 7 310 340 440
30.06-07.07 7 340 390 490
07.07-14.07 7 360 410 540
14.07-21.07 7 380 420 560
21.07-28.07 7 390 420 580
28.07-04.08 7 390 420 580
04.08-11.08 7 390 420 580
11.08-18.08 7 390 420 580
18.08-25.08 7 380 420 560
25.08-01.09 7 350 390 490
01.09-08.09 7 290 330 440
08.09-15.09 7 240 270 380
15.09-22.09 7 190 200 290

Туристичка такса 0,5 еур по студио,1 еур за дуплекс апп. на ден(плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 7 ноќевања.

 

 

Напомена:
Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза до 65 год. – 300 ден, од 65 – 70 год. – 500 ден.

За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.

Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.

За плаќање на 3 рати + 5 % од цената.

 

 

Останати услови :

 

  • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти
  • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
  • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
  • При сместувањето, ако гостите забележат некој недостаток, или дел од инвентарот да е оштетен, должни се да ги известат сопствениците на објектот,или лицето кое ги сместува, за да не дојде до плаќање на веќе оштетен инвентар.
  • Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.
  • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.

VILA GJORGJIJA
Posidonos 42, Neoi Poroi, 600 63 Post Code, Greece

Координати: 39.979100, 22.648113

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди