ВИЛА ГЕРАКИНА – НЕА ВРАСНА

ВИЛА ГЕРАКИНА – НЕА ВРАСНА


Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни  студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата е вклучено во цената. Wi – fi – бесплатно .

                         

ТЕРМИН НОЌИ Геракина

1/2 студио

Геракина

1/3 студио

Геракина

1 / 4 студио

14.05 7 * 69€ 79€ 89€
21.05 7 * 79€ 89€ 99€
28.05 7 * 89€ 99€ 109€
04.06 7* 99€ 109€ 119€
11.06 7* 129€ 139€ 149€
18.06 7 240€ 260€ 300€
25.06 7 280€ 300€ 320€
02.07 7 330€ 350€ 370€
09.07 7 330€ 350€ 370€
16.07 7 330€ 350€ 370€
23.07 7 330€ 350€ 370€
30.07 7 330€ 350€ 370€
06.08 7 330€ 350€ 370€
13.08 7 330€ 350€ 370€
20.08 7 310€ 330€ 350€
27.08 7 * 139€ 149 159€
03.09 7 * 129€ 139€ 149€
10.09 7 * 119€ 129€ 139€
17.09 7 * 99€ 109€ 119€

НАПОМЕНИ

  • Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз
  • Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи
  • За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 45 € за возрасни – повратна карта
  • 35 € за возрасни или деца – карта во еден правец
  • 35 € за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди