Вила ,,ГУЗЕЛИС” – Неи Пори

 ВИЛА ГУЗЕЛИС – НЕИ ПОРИ

 

 НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,…Тоа е една од најбараните дестинации.

 ВИЛА ГУЗЕЛИС Се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 50 – 60 м. од плажа има : 1/4 студио и 5 дуплекс апартмани кои се погодни за две фамилии со две спални соби а заедничка кујна и купатило, ТВ, Wi – Fi, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба) и комфорни тераси – некои, со поглед према море.

 

ВИЛА ГУЗЕЛИС НЕИ ПОРИ
ПЕРИОД Ноќ 1/4

студио

1/2+1/2 дуплекс 1/2+1/3 дуплекс 1/3+1/3

дуплекс

01.06-08.06 7 140 160 170 180
08.06-15.06 7 190 220 240 260
15.06-22.06 7 240 300 320 340
22.06-29.06 7 290 390 410 430
29.06-06.07 7 320 440 460 480
06.07-13.07 7 340 480 500 520
13.07-20.07 7 360 500 520 540
20.07-27.07 7 380 520 540 560
27.07-03.08 7 380 520 540 560
03.08-10.08 7 380 520 540 560
10.08-17.08 7 380 520 540 560
17.08-24.08 7 380 500 520 540
24.08-31.08 7 360 480 500 520
31.08-07.09 7 300 420 440 460
07.09-14.09 7 240 300 320 340
14.09-21.09 7 200 240 260 280
21.09-28.09 7 140 160 170 180

 

 Туристичка такса 1,5 еур по студио, 3 еур за дуплекс апп. на ден(плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 7 ноќевања.

 

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување

За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.

Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.

Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62 ден.).     

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди