ВИЛА ХУСЕИН КСАМИЛ

ВИЛА ХУСЕИН  – КСАМИЛ

 

Вила Хусеин се наоѓа на 200 м. од плажа и 5 мин. Пешачење од центарот на Ксамил,во околината се наоѓаат  кафе барови, ресторани, супер маркети, менувачници ….. Вилата располага со студиа комплетно опремени со: сопствена кујна, сопствено купатило, тв со кабловска, клима, балкон, wi – fi.

 

ТЕРМИН 1/2 СТД 1/3 СТД
03.06 – 10.06.2023 145€ 175€
10.06 – 17.06.2023 165€ 195€
17.06 – 24.06.2023 185€ 215€
24.06 – 01.07.2023 205€ 225€
01.07 – 08.07.2023 255€ 285€
08.07 – 15.07.2023 285€ 315€
15.07 – 22.07.2023 285€ 315€
22.07 – 29.07.2023 285€ 315€
29.07 – 05.08.2023 295€ 325€
05.08 – 12.08.2023 295€ 325€
12.08 – 19.08.2023 295€ 325€
19.08 – 26.08.2023 285€ 315€
26.08 – 02.09.2023 255€ 285€
02.09 – 09.09.2023 185€ 215€
09.09 – 16.09.2023 165€ 195€
16.09 – 23.09.2023 145€ 175€

 

* Цените се однесуваат за наем на студио или апартман, за 7 ноќевања (без превоз)

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени во евра, за уплата исклучиво во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.
  • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи
  • Преземањето на собите започнува најрано во 14.00 часот првиот ден, а напуштање на собите е во 09.00 час. најдоцна – последниот ден.
  • Користење на клима уредот е вклучено во цената.
  • За резервација потребна е аконтација од 30% од вкупниот износ, доплата најдоцна 7 дена пред поаѓање, секоја друга резевација ( телефонски , маил и сл. ) е неважечка.
  • За хигиената во собите се грижат самите клиенти.
  • Сопствениците на објектите имаат право при евентуално направена штета да наплатат за истата од клиентите.
  • Седиштата во автобус ги одредува агенцијата, доколку имате барање за одредено седиште истото се доплаќа 15€ за два правци.
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите.
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

WordPress PopUp Plugin