ВИЛА ЈАНИС – НЕА ВРАСНА

ВИЛА ЈАНИС – НЕА ВРАСНА

Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири  четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

ТЕРМИН НОЌИ Јанис  1/4 студио
14.05 7 * 79€
21.05 7 * 89€
28.05 7 * 119€
04.06 7* 129€
11.06 7* 149€
18.06 7 300€
25.06 7 320€
02.07 7 350€
09.07 7 350€
16.07 7 350€
23.07 7 350€
30.07 7 350€
06.08 7 350€
13.08 7 350€
20.08 7 350€
27.08 7 * 149€
03.09 7 * 129€
10.09 7 * 119€
17.09 7 * 89€

НАПОМЕНИ

  • Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз
  • Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи
  • За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 45 € за возрасни – повратна карта
  • 35 € за возрасни или деца – карта во еден правец
  • 35 € за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди