Вила “Kouros ” – Лименас

Студијата Kouros се наоѓаат на одлична локација веднаш надвор од центарот на Лименас, на панорамска локација меѓу маслинови дрвја. Во градината околу големиот базен со џакузи има лежалки и чадори и игралиште за помладите гости. За оние кои сакаат скара е направен посебен простор во дворот, додека во барот покрај базенот можете да уживате во кафе, пијалоци и закуски. Собите се на приземје, прв и втор кат од единствен комплекс. Сите соби се опремени со Кујна со фрижидер и сите прибори,  Телевизор,  Клима уред,, Фен и бања со туш.

 

Studios Kouras – Limenas Цена по соба
https://www.studios-kouros.gr/
350m од Голден Бич
Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/ 2 Studio 1/ 3
31.05 – 07.06.24 7 ноќевања доплата 7 еур на ден БЕСПЛАТНО 179 € 189 €
07.06 – 14.06.24 7 ноќевања 229 € 239 €
14.06 – 21.06.24 7 ноќевања 319 € 329 €
21.06 – 28.06.24 7 ноќевања 359 € 379 €
28.06 – 05.07.24 7 ноќевања 429 € 449 €
05.07 – 12.07.24 7 ноќевања 469 € 489 €
12.07 – 19.07.24 7 ноќевања 549 € 569 €
19.07 – 26.07.24 7 ноќевања 569 € 589 €
26.07 – 02.08.24 7 ноќевања 569 € 589 €
02.08 – 09.08.24 7 ноќевања 569 € 589 €
09.08 – 16.08.24 7 ноќевања 569 € 589 €
16.08 – 23.08.24 7 ноќевања 569 € 589 €
23.08 – 30.08.24 7 ноќевања 569 € 579 €
30.08 – 06.09.24 7 ноќевања 399 € 409 €
06.09 – 13.09.24 7 ноќевања 339 € 349 €
13.09 – 20.09.24 7 ноќевања 239 € 249 €
20.09 – 27.09.24 7 ноќевања 209 € 219 €

 

Цената вклучува:          

 • 7 ноќевања на база Room Only (наем на соба)
 • Користење на Wi-Fi
 • Собите имаат комплетно опремена кујна (приборот е во согласност со бројот на легла во Studioto)
 • Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости
 • Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, напуштањето последниот ден е до 10 часот наутро
 • Гостите се должни првиот ден при влегување во собата да пријават било каков недостаток или оштета која ја забележале.
 • Доколку настане некаква штета во текот на престојот, гостите ќе мора да ја платат истата при напуштање на собата.

 

Цената не вклучува:    

* Tуристичка такса од 1,5€ по соба на ноќ, истата се плаќа директно во објектот

* Превоз

* Патничко осигурување

* Доплата за корситење на клима уред се плаќа на лице место

 

Напомена:       

* Бројот на соби кој може да се резервира со Early Booking попуст е ограничен!

* Агенцијата го задржува правото на промена или прекинување на Early Booking попустите пред наведените датуми на истекување.

* Резервациите направени со Early Booking не може да се комбинират со ниту еден друг попуст!

* Доколку уплатата не се изврши во предвидениот термин резервацијата ќе биде наплатена по редовна или ревидирана цена во моментот на наплатата.

* За уплатени два аранжмани 7+7 ноќи добивате 7% попсут на терминот со пониска цена, овој попуст

 

Доплата за превоз (за возрасни) Македонија – Тасос- Македонија :

 • Скопје 60€       • Штип 70€
 • Велес 60 €       • Радовиш 70€
 • Неготино 60€ • Струмица 70€
 • Граничен премин 60€

 

Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 € од редовната цена. Деца до 1,99 години бесплатно (не користи седиште)

* Задолжителна доплата за траект – 20 евра за возрасен / 15 евра за дете 2-11,99 години

 

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди