Вила “MOUSTAKAS” Полихроно

Вила ” Moustakas” Полихроно

Вила Мустакас се наоѓа на околу 30 – 40м оддалеченост од плажа. Располага со 1/3 студија распределени во Мустакас 1, и 1/4 студија распределени во Мустакас 2. Сите студија имаат комплетно опремена кујна и прибор согласно од бројот на легла во собите. трокреветните студиа е со три легла од кои едното е на расклопување и е соодветно за возрасен. Сите соби имаат комплетно опремена мини кујна и прибор во согласност од бројот на легла во собата. Baby cot: на барањеWi-fi и клима уред со доплата.

 

Villa Moustakas, Polychrono
Цените се дадени за наем на соба за 7 ноќи
Период Услуга Studio 1/3 Studio 1/4
24.05 – 26.05.24 2 RO 89 € 89 €
26.05 – 02.06.24 7 RO 169 € 169 €
02.06 – 09.06.24 7 RO 229 € 229 €
09.06 – 16.06.24 7 RO 279 € 299 €
16.06 – 23.06.24 7 RO 349 € 389 €
23.06 – 30.06.24 7 RO 379 € 419 €
30.06 – 07.07.24 7 RO 409 € 479 €
07.07 – 14.07.23 7 RO 469 € 509 €
14.07 – 21.07.24 7 RO 509 € 549 €
21.07 – 28.07.24 7 RO 509 € 549 €
28.07 – 04.08.24 7 RO 509 € 549 €
04.08 – 11.08.24 7 RO 509 € 549 €
11.08 – 18.08.24 7 RO 509 € 549 €
18.08 – 25.08.24 7 RO 509 € 549 €
25.08 – 01.09.24 7 RO 409 € 489 €
01.09 – 08.09.24 7 RO 319 € 329 €
08.09 – 15.09.24 7 RO 249 € 279 €
15.09 – 22.09.24 7 RO 189 € 199 €

Сите цени се изразена во евра, за уплата во денарска противвредност  по курс 1 еур = 62 мкд

Цената вклучува:                               

Наем на соба за 7 ноќевања
* Интернет во соба

Доплати: 

* Користење на клима уред – 7 еур на ден
* Туристичка такса од 1,5 еур по соба на ноќ која се плаќа на лице место

Напомена за резервации со попусти:

  • бројот на соби кој може да се резервира со попуст за рани резервации е ограничен!
  • агенцијата го задржува правото на промена или прекинување попустите пред наведените датуми на истекување.
  • резервациите направени со еден попуст не може да се комбинират со друг попуст!
  • доколку уплатата не се изврши навреме резервацијата ќе биде наплатена по редовна или ревидирана цена во моментот на наплатата и истото не е причина за отказ на постоечката резервација.
  • за уплатени два аранжмани 7+7 ноќи добивате 10% попсут на терминот со пониска цена

 

Начин на резервирање и правила за отказ:

  • Резервација се прави со уплата на 30% од вкупниот износ.
    Доколку резервацијата се прави 14 или помалку денови пред датумот на започнување потребно е 100% уплата на вкупниот износ.
  • За резервација е потребно да се дадат точно име и презиме на сите патници и датуми на раѓање
  • Корисникот може во секој момент да се откаже од патувањето и тоа треба задолжително да го направи во писмена форма. Датумот на писмениот отказ претставува основа за пресметка и наплата на отказните трошоци како надомест во определен процент:

 

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди