Вила ,,РИТА” – Неа Врасна

Вила Рита Неа Врасна

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. ористењето на клима  се наплаќа 5 € на ден. Wi-fi  – бесплатно

ТЕРМИН ОД: НОЌИ РИТА              1/2 Студио РИТА         

 1/3 Студио

РИТА
1/4
Студио
19.05. 7* 109 119 129
26.05. 7* 119 129 139
02.06 7* 139 149 159
09.06 7 279 299 319
16.06 7 299 329 359
23.06 7 319 339 369
30.06 7 349 379 399
07.07 7 369 419 439
14.07 7 369 419 439
21.07 7 369 419 439
28.07 7 369 419 439
04.08 7 369 419 439
11.08 7 369 419 439
18.08 7 369 419 439
25.08 7 349 379 399
01.09 7 279 299 319
08.09 7* 139 149 159
15.09 7* 119 129 139
22.09 7* 109 119 129

10% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА НА 100 % ОД ЦЕНАТА ДО 01.03.2024

5 % ПОПУСТ ЗА УПЛАТА НА 100 % ОД ЦЕНАТА ДО 01.04.2024

 

НАПОМЕНИ

  • Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз
  • Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи
  • За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 45 € за возрасни и 35 € за деца до 12 години – повратна карта
  • 35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди