Вила “Savvas ” – Скала Потамиа (Golden Beach)

Villa Savvas – Golden Beach

 

Villa Savvas – Golden Beach Цена по соба
Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 Studio 1/3
31.05 – 07.06.24 7 ноќевања доплата 6 еур на ден БЕСПЛАТНО 129 € 139 €
07.06 – 14.06.24 7 ноќевања 169 € 179 €
14.06 – 21.06.24 7 ноќевања 229 € 239 €
21.06 – 28.06.24 7 ноќевања 269 € 279 €
28.06 – 05.07.24 7 ноќевања 339 € 349 €
05.07 – 12.07.24 7 ноќевања 369 € 379 €
12.07 – 19.07.24 7 ноќевања 449 € 459 €
19.07 – 26.07.24 7 ноќевања 469 € 479 €
26.07 – 02.08.24 7 ноќевања 469 € 479 €
02.08 – 09.08.24 7 ноќевања 469 € 479 €
09.08 – 16.08.24 7 ноќевања 469 € 479 €
16.08 – 23.08.24 7 ноќевања 469 € 479 €
23.08 – 30.08.24 7 ноќевања 469 € 479 €
30.08 – 06.09.24 7 ноќевања 309 € 319 €
06.09 – 13.09.24 7 ноќевања 239 € 249 €
13.09 – 20.09.24 7 ноќевања 169 € 179 €
20.09 – 27.09.24 7 ноќевања 129 € 139 €

Цената вклучува:          

 • 7 ноќевања на база Room Only (наем на соба)
 • Користење на Wi-Fi
 • Собите имаат мини кујна
 • Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости
 • Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, напуштањето последниот ден е до 10 часот наутро
 • Гостите се должни првиот ден при влегување во собата да пријават било каков недостаток или оштета која ја забележале.
 • Доколку настане некаква штета во текот на престојот, гостите ќе мора да ја платат истата при напуштање на собата.

 

Цената не вклучува:     

 • Туристичка такса од 1,5€ по соба на ноќ, истата се плаќа директно во објектот
 • Превоз
 • Патничко осигурување
 • Доплата за корситење на клима уред се плаќа на лице место

 

Напомена:

* Бројот на соби кој може да се резервира со Early Booking попуст е ограничен!

* Агенцијата го задржува правото на промена или прекинување на Early Booking попустите пред наведените датуми на истекување.

* Резервациите направени со Early Booking не може да се комбинират со ниту еден друг попуст!

* Доколку уплатата не се изврши во предвидениот термин резервацијата ќе биде наплатена по редовна или ревидирана цена во моментот на наплатата.

* За уплатени два аранжмани 7+7 ноќи добивате 7% попсут на терминот со пониска цена, овој попуст не е валиден за резервации направени по цена со Early booking попуст или било кој друг тип на попуст.

 

Доплата за превоз (за возрасни) Македонија- Тасос -Македонија :
• Скопје 60€ • Штип 70€
• Велес 60 € • Радовиш 70€
• Неготино 60€ • Струмица 70€
• Граничен премин 60€

 

Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 € од редовната цена. Деца до 1,99 години бесплатно (не користи седиште)

* Задолжителна доплата за траект 20 евра за возрасен / 15 евра за дете 2-11,99 години

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди