Вила Валентини – Неа Потидеа

Вила Валентини – Неа Потидеа

Вила Валентини се наоѓа на само 150 метри од песочната плажа во Неа Потидеа. Располага со четирикреветни апартмани на приземје и убаво среден двор каде гостите може да уживаат во слободното време. Вилата нуди приватност и комфор. Апартманите се едноспални, со четири редовни кревети, комплетно опремена кујна со фрижидер, шпорет и кујнски прибор и купатило. Во апартманите има клима која е вклучена во цена, како и Wi-Fi обезбеден за гостите.

 

Наем на студио/апартман

Цени за цел апартман за 7 ноќевања без превоз

Термин 25.06  02.07 09.07 16.07 23.07 30.07 06.08 13.08 20.08 27.08 03.09
Апартман (мин. 4 лица) 345€ 383€ 427€ 438€ 439€ 439€ 439€ 439€ 406€ 362€ 307€

 

Во цената е вклучено:

– наем на студио/апартман за 7 ноќи

– преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

 

Доплата за превоз:

 • деца до 1,99 години: бесплатно (без седиште)
 • деца од 2 до 11,99 години: превоз 30 €
 • Лица над 12 години: 45 €

 

Во цената не е вклучено:

 • патничко осигурување
 • туристичка такса 0,5 € по соба од ден

 

Напомени:

 • Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
 • Собите се превземаат од 14:00 часот по локално време на денот на доаѓање.
 • Собите се напуштаат до 09:00 часот по локално време на денот на заминување.
 • Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во
 • ваучерот кој го издава организаторот на патување.
 • Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.
 • Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.
 • Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување.
 • Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот
 • на сместување.
 • Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди