Вила ,,ВАСИЛИС” – Неи Пори

ВИЛА ВАСИЛИС – НЕИ ПОРИ

 

 НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,…Тоа е една од најбараните дестинации.

 ВИЛА ВАСИЛИС во центарот на Неи Пори на 60 – 70 метри од плажа. Располага со 1/3 и 1/4 студија на приземје со: купатило, тераси, кујна, ТВ, клима уред (доплата по 5 € на ден).

 

НЕИ ПОРИ  Василис
Студија
ПЕРИОД Ноќ 1/2 1/3 1/4
01.06-08.06 7 100 120 140
08.06-15.06 7 150 170 190
15.06-22.06 7 200 220 240
22.06-29.06 7 250 270 290
29.06-06.07 7 280 300 320
06.07-13.07 7 300 320 340
13.07-20.07 7 320 340 360
20.07-27.07 7 340 360 380
27.07-03.08 7 340 360 380
03.08-10.08 7 340 360 380
10.08-17.08 7 340   360 380
17.08-24.08 7 340 360 380
24.08-31.08 7 320 340 360
31.08-07.09 7 260 280 300
07.09-14.09 7 200 220 240
14.09-21.09 7 160 180 200
21.09-28.09 7  100   120 140

 

Туристичка такса 1,5 еур по студио на ден (плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио за 7 ноќевања.

 

 

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување

За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.

Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.

Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62 ден.).    

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди