Вила ,VASILIS“

Вила ,,VASILIS“ – НЕИ ПОРИ

 

 НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,…Тоа е една од најбараните дестинации.

ВИЛА ВАСИЛИС во центарот на Неи Пори на 60 – 70 метри од плажа. Располага со 1/3 и 1/4 студија на приземје со: купатило, тераси, кујна, ТВ, клима уред (доплата по 5 € на ден).

 

НЕИ ПОРИ  Василис
Студија
ПЕРИОД Ноќ 1/2 1/3 1/4
02.06-09.06 7 70 75 80
09.06-16.06 7 110 120 130
16.06-23.06 7 160 170 180
23.06-30.07 7 210 220 230
30.06-07.07 7 230 240 250
07.07-14.07 7 250 260 270
14.07-21.07 7 260 270 280
21.07-28.07 7 270 280 290
28.07-04.08 7 270 280 290
04.08-11.08 7 270 280 290
11.08-18.08 7 270 280 290
18.08-25.08 7 250 260 270
25.08-01.09 7 210 220 230
01.09-08.09 7 170 180 190
08.09-15.09 7 140 150 160
15.09-22.09 7 100 110 120

 

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио за 7 ноќевања.

 

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза

За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти. Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.  

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје