ВИЛА ВЛАДИМИР – САРАНДА

ВИЛА ВЛАДИМИР – САРАНДА

             

Вила “ Владимир“ –Саранда

Вилата “ Владимир “ се наоѓа во центарот на Саранда во непосредна близина на шеталиштето , на само 50 м. оддалеченост од градската плажа во Саранда. Располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

ТЕРМИН 1/2 СТД 1/3 СТД 1/4 СТД
15.06 – 22.06.2024 275€ 305€ 325€
22.06 – 29.06.2024 295€ 325€ 345€
29.06 – 06.07.2024 319€ 349€ 369€
06.07 – 13.07.2024 329€ 359€ 379€
13.07 – 20.07.2024 329€ 359€ 379€
20.07 – 27.07.2024 329€ 359€ 379€
27.07 – 03.08.2024 349€ 379€ 409€
03.08 – 10.08.2024 369€ 399€ 419€
10.08 – 17.08.2024 369€ 399€ 419€
17.08 – 24.08.2024 359€ 389€ 409€
24.08 – 31.08.2024 339€ 369€ 399€
31.08 – 07.09.2024 295€ 325€ 345€
07.09 – 14.09.2024 255€ 285€ 305€
14.09 – 21.09.2024 235€ 265€ 285€
  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.
  • За резервација потребна е аконтација од 30% од вкупниот износ, доплата најдоцна 7 дена пред поаѓање, секоја друга резевација ( телефонски , маил и сл. ) е неважечка.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ од СКОПЈЕ:

  • 50 € – повратен билет за возрасни
  • 40 € за деца од 2 – 12 години 0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди