VILLA D’ORO Паљури

Villa D’oro Паљури

Положба: 500 метра од центар на  Паљури

Сместување: луксузни вили и апартмани  со поглед на море,  бања, балкон, клима уред,, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар

Услуга: појадок

Содржини: рецепција, ресторан, базен, паркинг ,бесплатен WI-FI

Плажа: 200 метра од плажа, чадори и лежалки за плажа

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД


Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди