VILLAGE MARE 3*Метаморфоси

Village Mare 3*Метаморфози

Положба : 1,5км од Метаморфоси

Сместување: 67 двокреветни, 40 мезонети, 27 апартмани. Собите се опремени со бања, балкон, клима, сателитска ТВ, телефон, мини бар.

Услуга: се вклучено (all inclusive)

Содржини: ресторан, а ла карт таверна, лоби, паркинг, Тв сала, сеф, мини маркет, бар покрај базен

Плажа: песочна со ситни камчиња

Спорт и забава: 2 отворени базени, базен за деца, одбојка на плажа, билијард, мини клуб за деца.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди